Upozorňujeme naše příznivce a návštěvníky či případné dárce na skutečnost, že pokud chtějí přispět darem, materiální pomocí pro naše pejsky, mohou se obrátit přímo na Psí útulek v Karviné. Ošetřovatelé jim rádi poradí. Taktéž můžete finanční příspěvky zasílat na jediný oficiální účet Psího útulku v Karviné, a to na ČSOB č. 129500137/0300 (účet vedený Magistrátem města Karviné).

Vzhledem k tomu, že v současné době nespolupracujeme s žádnou organizací, chtěli bychom vás upozornit, že i přesto se najdou některé instituce, které se hlásí či propagují své aktivity naším jménem, a které nemají se Psím útulkem v Karviné nic společného. Tudíž propagují své aktivity na základě vlastní iniciativy.

Finanční příspěvky plynoucí těmto organizacím putují do jejich vlastního rozpočtu a tyto příspěvky využívají dle jejich rozhodnutí, nikoli dle rozhodnutí Technických služeb Karviná, a.s. Byli bychom neradi, aby došlo k nedorozumění. Při předání daru přímo v Psím útulku v Karviné  budete mít jistotu, že váš dar poputuje přímo k pejskům v útulku.

Děkujeme za pochopení!

Koláž fotografií pejsků ve tvaru srdce
  • Click and feed - Naplňte každý den misku pro opuštěné zvíře

CLICK AND FEED – NAPLŇTE KAŽDÝ DEN MISKU PRO OPUŠTĚNÉ ZVÍŘE

28. 8. 2020|

Radostná zpráva!!! I náš Psí útulek v Karviné byl vybrán na obdarování granulkami Brit od projektu Click and Feed ! Rádi bychom všechny naše fanoušky požádali, aby také společně s námi klikali a plnili mističky na odkazu http://www.clickandfeed.cz! Zabere to pouze pár vteřin, nic to nestojí a čím více se nás najde, tím více granulek pak útulky, včetně nás, obdrží pro své svěřence. Můžete kliknout, a tím naplnit misku, vždy 1 x denně na jednom zařízení. Skutečně to funguje, jsme toho živým důkazem. Moc děkujeme, že s námi pomáháte!

 

Click and feed - Naplňte každý den misku pro opuštěné zvíře

Dočasné uzavření Psího útulku pro veřejnost

13. 3. 2020|

Vážení občané,

v souvislosti s mimořádným opatřením proti možnému zavlečení viru COVID-19 Vám oznamujeme uzavření Psího Útulku pro veřejnost. Dnem 13. 03. 2020 až do odvolání je pro veřejnost Psí útulek uzavřen.

Toto dočasné opatření je jednou z možných preventivních opatření. Výdej psů jejich majitelům bude umožněn po předchozí telefonické domluvě: ÚT – NE: 10 -11.30 na tel. čísle útulku: 727 869 211.

Děkujeme vám za pochopení.

Informace o uzavření psího útulku

Vánoční nadílka

7. 1. 2020|

Pejsci z Psího útulku v Karviné, se dočkali splněného přání. Zákazníci prodejny Super ZOO v Karviné nakoupili přání pro pejsky. Tato vánoční akce se velmi podařila. Tímto děkujeme zákazníkům prodejny Super ZOO, taktéž zaměstnancům prodejny Super ZOO, že uspořádali pro naše pejsky Vánoční nadílku. Naši pejsci si toho velice váží:) Z fotografií je patrné kolik přání se Vám podařílo vyplnit.

Vánoční strom splněných přání v Super ZOO!

25. 11. 2019|

I letos se můžou zákazníci prodejny Super ZOO ve spolupráci s Nadačním fondem Staň se srdcařem zapojit do vánoční sbírky pro naše pejsky. Zákazníci prodejny Super ZOO v Karviné mohou nakoupit přání pro pejsky, které se potom promění za dárečky ve formě psích pochoutek např. granulí, pamlsků, hraček či plechovek:) Hafíci už se moc těší. 🙂 Všem zákazníkům děkujeme a přejem krásné Vánoce 🙂

Pejsci a kočky se těší na vánoční sbírku pro útulky