Upozorňujeme naše příznivce a návštěvníky či případné dárce na skutečnost, že pokud chtějí přispět darem, materiální pomocí pro naše pejsky, mohou se obrátit přímo na Psí útulek v Karviné. Ošetřovatelé jim rádi poradí. Taktéž můžete finanční příspěvky zasílat na jediný oficiální účet Psího útulku v Karviné, a to na ČSOB č. 129500137/0300 (účet vedený Magistrátem města Karviné).

Vzhledem k tomu, že v současné době nespolupracujeme s žádnou organizací, chtěli bychom vás upozornit, že i přesto se najdou některé instituce, které se hlásí či propagují své aktivity naším jménem, a které nemají se Psím útulkem v Karviné nic společného. Tudíž propagují své aktivity na základě vlastní iniciativy.

Finanční příspěvky plynoucí těmto organizacím putují do jejich vlastního rozpočtu a tyto příspěvky využívají dle jejich rozhodnutí, nikoli dle rozhodnutí Technických služeb Karviná, a.s. Byli bychom neradi, aby došlo k nedorozumění. Při předání daru přímo v Psím útulku v Karviné  budete mít jistotu, že váš dar poputuje přímo k pejskům v útulku.

Děkujeme za pochopení!

Koláž fotografií pejsků ve tvaru srdce

Sbírka pro naše pejsky

1. 12. 2023|

Vánoce se blíží a mezi prvními, kteří uspořádali vánoční sbírku pro náš útulek, byli žáci ze ZŠ a MŠ, U Studny, Karviná, p. o.

Kromě krmiva a pamlsků, dostali pejsci hračky, vodítka, obojky, deky a další potřebné věci. Mezi dárky byly také dva poukazy do prodejny s chovatelskými potřebami.

Všem, kteří se na této sbírce podíleli, moc děkujeme! 🐶🎁🎄

 

Sbírka ZŠ u Studny

Vánoční sbírka pro naše čtyřnohé miláčky na prodejně Super Zoo Karviná

13. 11. 2023|

Rok se s rokem sešel, čas vánoční se nám neúprosně blíží a máme tady opět úžasnou akci pro Vás a především pro naše čtyřnohé miláčky.

Nadační fond Staň se srdcařem spojil síly s obchodním řetězcem chovatelských potřeb Super Zoo a opět pořádají Vánoční sbírku, která bude probíhat od 13. 11. 2023 do 31. 12. 2023.

Na pobočce Super Zoo  v Karviné Fryštát na ul. Nádražní u OC Korso naleznete vánoční stromeček, pod který můžete nakoupit vánoční dárky pro naše pejsky.

Věříme, že nákupem dárečků uděláte radost nejen pejskům, ale i sobě, jakožto „srdcaři“.

Děkujeme.

 

Strom splněných přání

Vánoční sbírka pro naše čtyřnohé miláčky na prodejně Super Zoo Karviná

11. 11. 2022|

Rok se s rokem sešel, čas vánoční se nám neúprosně blíží a máme tady opět úžasnou akci pro Vás a především pro naše čtyřnohé miláčky.

Nadační fond Staň se srdcařem spojil síly s obchodním řetězcem chovatelských potřeb Super Zoo a opět pořádají Vánoční sbírku, která bude probíhat od 14. 11. 2022 do 31. 12. 2022.

Na pobočce Super Zoo Karviná naleznete vánoční stromeček, pod který můžete nakoupit vánoční dárky pro naše pejsky.

Věříme, že nákupem dárečků uděláte radost nejen pejskům, ale i sobě, jakožto „srdcaři“.

Děkujeme

Vánoční sbírka pro pejsky

Klikni a naplň misku našim čtyřnohým svěřencům 🐶🐱

11. 7. 2022|

Radostná zpráva! 🙂 I náš psí útulek byl vybrán na obdarování granulemi Brit od projektu Click and Feed 🐶🐱 .

Rádi bychom všechny naše fanoušky požádali, aby také společně s námi klikali a plnili mističky na odkazu www.clickandfeed.cz.

Zabere to pouze pár vteřin, nic to nestojí a čím více se nás najde, tím více granulí pak útulky, včetně toho našeho, obdrží pro své čtyřnohé svěřence 😍.

Můžete kliknout, a tím naplnit misku, vždy 1x denně na jednom zařízení ✅.

Skutečně to funguje, jsme toho živým důkazem.

Moc děkujeme, že s námi pomáháte! ❤️

#clickandfeed #britpetfood #jetozdarma #kliknizdarma #naplnmisku

 

Leták - klikni a naplň misku