Upozorňujeme naše příznivce a návštěvníky či případné dárce na skutečnost, že pokud chtějí přispět darem, materiální pomocí pro naše pejsky, mohou se obrátit přímo na Psí útulek v Karviné. Ošetřovatelé jim rádi poradí. Taktéž můžete finanční příspěvky zasílat na jediný oficiální účet Psího útulku v Karviné, a to na ČSOB č. 129500137/0300 (účet vedený Magistrátem města Karviné).

Vzhledem k tomu, že v současné době nespolupracujeme s žádnou organizací, chtěli bychom vás upozornit, že i přesto se najdou některé instituce, které se hlásí či propagují své aktivity naším jménem, a které nemají se Psím útulkem v Karviné nic společného. Tudíž propagují své aktivity na základě vlastní iniciativy.

Finanční příspěvky plynoucí těmto organizacím putují do jejich vlastního rozpočtu a tyto příspěvky využívají dle jejich rozhodnutí, nikoli dle rozhodnutí Technických služeb Karviná, a.s. Byli bychom neradi, aby došlo k nedorozumění. Při předání daru přímo v Psím útulku v Karviné  budete mít jistotu, že váš dar poputuje přímo k pejskům v útulku.

Děkujeme za pochopení!

Koláž fotografií pejsků ve tvaru srdce

Velmi vydařená druhá polovina vánoční sbírky pro Psí útulek v Karviné

5. 1. 2022|

Druhá polovina bohaté vánoční sbírky uspořádané prodejnou Super zoo v Karviné byla předána našim čtyřnohým kamarádům z karvinského útulku. Letos toho bylo opravdu požehnaně a nejen pejsci jsou za tak štědrou nadílku vděční.

Moc děkujeme všem štědrým dárcům i zaměstnancům prodejny Super zoo – Karviná!

Vánoční strom v Super ZOO

14. 12. 2021|

Vánoční strom v Super ZOO v Karviné nám neočekávaně nadělil dárečky ještě před Vánocemi.

Sbírka samozřejmě pokračuje, ale pro velký zájem dárců jsme byli nuceni již část odvézt, aby nám dárečky nezahalily Vánoční stromeček.

Všem zaměstnancům prodejny Super ZOO v Karviné a všem obdarovatelům moc děkujeme a přejeme jim krásné prožití Vánočních svátků.

 

Sbírka Super ZOO 2021

Vánoční strom splněných přání v Super ZOO!

26. 11. 2021|

I letos se můžou zákazníci prodejny Super ZOO ve spolupráci s Nadačním fondem Staň se srdcařem zapojit do vánoční sbírky pro naše pejsky ze Psího útulku v Karviné. Sbírka probíhá od 15.11. 2021 do 31.12. 2021 v Super Zoo v Karviné v areálu nákupního centra naproti vlakového nádraží.

V prodejně bude umístěn Vánoční stromeček, pod který můžou zákazníci nakoupit vánoční dárky pro naše svěřence.

 Pejskové už se moc těší. 🙂 Všem dárcům děkujeme a přejeme krásné Vánoce 🙂

 

hlavní leták - super zoo super zoo jak pomocisuper zoo jak pomoci

Vánoční nadílka v Psím útulku od firmy Super zoo

6. 1. 2021|

Pejsci z Psího útulku v Karviné, se dočkali splněného přání. Zákazníci prodejny Super zoo v Karviné nakoupili přání pro pejsky. Tato vánoční akce se velmi podařila. Tímto děkujeme zákazníkům prodejny Super zoo, taktéž zaměstnancům prodejny Super Zoo, že uspořádali pro naše pejsky Vánoční nadílku. Naši pejsci si toho velice váží:) Z fotografií je patrné kolik přání se Vám podařilo vyplnit.

 

Vánoční sbírka - Super ZOO

Vánoční sbírka od prodejny SUPERZOO

27. 11. 2020|

Stává se téměř tradicí, že pro nás prodejna SUPERZOO v Karviné zajišťuje Vánoční sbírku pro náš útulek.
Stalo se tak opět i v tomto roce, a proto všem, kteří se na sbírce podílejí, velice moc děkujeme.
Technické služby Karviná, a.s. – Psí útulek Karviná

Vánoční sbírka pro útulky- super zoo