Vážení zájemci o nebytové prostory,

Technické služby Karviná, a. s, Vám nabízejí dlouhodobý pronájem nebytových prostorů. Jedná se zejména o kanceláře a prostory různých velikostí. Tyto prostory jsou situovány v administrativní budově Technických služeb Karviná, a. s na ul. Bohumínská 1878/6, 735 06 Karviná – Nové Město v I. NP (nadzemní podlaží) této budovy. K dispozici je sociální zařízení v dosahu jednotlivých kanceláří.

Prostory se nacházejí v I. NP budovy, která je po celkové revitalizaci. V roce 2015 proběhla akce pod názvem Energetické úspory, která nám umožnila zlepšit celkový dojem našich budov a zpříjemnit pobyt v nich. Naši zákazníci zejména oceňují novou fasádu, která je opravená a zateplená, dále nové venkovní dveře a okna, a taktéž zateplení střechy. Tím, můžeme dlouhodobě zaručit příjemné klimatické podmínky.

Budova bezprostředně navazuje na prostorné veřejné parkoviště, v blízkosti se rovněž nachází zastávky MHD na vyhlídce a ČSAD. Náš areál se nachází poblíž komunikace, ale přesto je umístěn v klidné části, kde můžete mít klid na svou práci.

Vytápění je centrální z plynové kotelny. Prostory jsou umístěny uvnitř oploceného areálu s NONSTOP ostrahou střeženou kamerovým systémem umístěným na vrátnici. K dispozici  jsou parkovací místa na parkovišti před vrátnicí.

Prohlídka možná po dohodě. Prostory volné IHNED.

Služby jsou u jednotlivých prostorů rozepsány. Bližší informace poskytuje referent správy:

Vladimíra čapková, DiS.
referent správy
Technické služby Karviná, a. s.
Bohumínská 1878/6
735 06 Karviná – Nové Město

V současné době nenabízíme prostory k pronájmu. Děkujeme za pochopení.

Jednoduchý nákres prostoru: V současné době nenabízíme vhodné prostory k pronájmu.