Vážení zájemci o nebytové prostory,

Technické služby Karviná, a. s, Vám nabízejí dlouhodobý pronájem nebytových prostorů. Jedná se zejména o kanceláře a prostory různých velikostí. Tyto prostory jsou situovány v administrativní budově Technických služeb Karviná, a. s na ul. Bohumínská 1878/6, 735 06 Karviná – Nové Město v I. NP (nadzemní podlaží) této budovy. K dispozici je sociální zařízení v dosahu jednotlivých kanceláří.

Prostory se nacházejí v I. NP budovy, která je po celkové revitalizaci. V roce 2015 proběhla akce pod názvem Energetické úspory, která nám umožnila zlepšit celkový dojem našich budov a zpříjemnit pobyt v nich. Naši zákazníci zejména oceňují novou fasádu, která je opravená a zateplená, dále nové venkovní dveře a okna, a taktéž zateplení střechy. Tím, můžeme dlouhodobě zaručit příjemné klimatické podmínky.

Budova bezprostředně navazuje na prostorné veřejné parkoviště, v blízkosti se rovněž nachází zastávky MHD na vyhlídce a ČSAD. Náš areál se nachází poblíž komunikace, ale přesto je umístěn v klidné části, kde můžete mít klid na svou práci.

Vytápění je centrální z plynové kotelny. Prostory jsou umístěny uvnitř oploceného areálu s NONSTOP ostrahou střeženou kamerovým systémem umístěným na vrátnici. K dispozici  jsou parkovací místa na parkovišti před vrátnicí.

Prohlídka možná po dohodě. Prostory volné IHNED.

Služby jsou u jednotlivých prostorů rozepsány. Bližší informace poskytuje referent správy:

Vladimíra čapková, DiS.
referent správy
Technické služby Karviná, a. s.
Bohumínská 1878/6
735 06 Karviná – Nové Město

NABÍDKA Č. 1 – prostor č. 32

Tento prostor je vhodný jako kancelář. Svou rozlohou nabízí širokou možnost uplatnění. Vhodná také jako kancelář pro marketingové či obchodní účely, porady či kancelář pro více zaměstnanců. Vhodná také k soukromým účelům např. osobní posilovna, ateliér, kreativní dílna, ekologické aktivity, vzdělávací centrum aj. K dispozici poblíž sprcha a WC.

plocha: 2 plochy průchozí, neoddělené

Plocha A: 73, 8234 m2
Plocha B: 10, 9242 m2
Plocha celkem: 85 m2

CENOVÁ NABÍDKA: Pozor včetně služeb!

cena A: 8. 185 Kč
cena B: 1. 212 Kč
cena celkem: 9. 397 Kč

Cenová kalkulace k dispozici u referenta správy. Ceny jsou bez DPH.

Jednoduchý nákres prostoru:

Nákres prostorů k pronájmu

Fotografie prostorůk pronájmu