Vánoční sbírka pro naše čtyřnohé miláčky na prodejně Super Zoo Karviná

11. 11. 2022|

Rok se s rokem sešel, čas vánoční se nám neúprosně blíží a máme tady opět úžasnou akci pro Vás a především pro naše čtyřnohé miláčky.

Nadační fond Staň se srdcařem spojil síly s obchodním řetězcem chovatelských potřeb Super Zoo a opět pořádají Vánoční sbírku, která bude probíhat od 14. 11. 2022 do 31. 12. 2022.

Na pobočce Super Zoo Karviná naleznete vánoční stromeček, pod který můžete nakoupit vánoční dárky pro naše pejsky.

Věříme, že nákupem dárečků uděláte radost nejen pejskům, ale i sobě, jakožto „srdcaři“.

Děkujeme

Vánoční sbírka pro pejsky

Plán zimní údržby na rok 2022 – 2023

3. 11. 2022|

Úkolem zimní údržby místních komunikací je zabezpečit zmírňování závad ve sjízdnosti a schůdnosti, které byly způsobeny zimními povětrnostními vlivy a jejich důsledky, a to tak, aby zimní údržba byla prováděna s přihlédnutím ke společenským potřebám na straně jedné a ekonomickým možnostem vlastníka místních komunikací na straně druhé.

Pro podrobnější informace rozklikněte link níže.

Plán zimní údržby 2022 – 2023

Karel je sekáč! Přes den seká trávu, po práci sbírá medaile

9. 8. 2022|

Přes den jezdil Karel Tokár (19) po Karviné s traktorovou sekačkou na trávu, po práci dřel na venkovních posilovnách. Všiml si ho kouč místních siláků a teď je Karel novopečeným mistrem Česka v disciplíně freestyle street workout, tedy v pouličním posilování.

Na sekačce technických služeb se Karel Tokár prohání dodnes, v silácké disciplíně se hodně posunul. „Začal jsem posilovat ve čtrnácti letech. Bavilo mě zveřejňovat vlastní videa na sociální sítě. Všiml si mě můj současný trenér Lukáš Strouhal a pozval mě na trénink,“ vyprávěl.

Talentovaného kluka doslova vytaženého z ulice profi trénink od vzpěrače vycepoval natolik, že brzy začal sbírat medaile na siláckých soutěžích. Letos cinkla ta zatím nejcennější.

Na mistrovství ČR ve freestyle street workoutu, které se konalo v rodné Karviné, vybojoval zlatou medaili a stal se tak Mistrem České republiky ve Freestyle Street Workout 2022.

Gratulujeme a přejeme spoustu energie, síly a vytrvalosti na cestě za dalšími úspěchy!

Ilustrační fotografie pořízena z facebooku města Karviné – Karviná – oficiální stránka města

Text pořízen z oficiálních webových stránek Blesk.cz – Karel Tokár z Karviné je mistrem Česka ve freestyle street workout | Blesk.cz

 

Karel Tokár - mistr

Letní dny Vám zpříjemní nové mlžící sprchy

22. 7. 2022|

V parných letních dnech jsou v ulicích i na náměstích velmi praktické pro osvěžení mlžící sprchy. Nově instalovaná mlžítka uvítají i obyvatelé na sídlišti u obchodního centra Permon. Na náměstíčku jsou v okrasných nádobách plné květin rovnou dvě osvěžující sprchy.

Další mlžící sprchy můžete využít na Lodičkách v parku Boženy Němcové nebo u kostela Povýšení sv. Kříže u brány do parku. Na Masarykově náměstí ve Fryštátě zpříjemňuje jemný vodní déšť posezení na lavičkách.

Přejeme Vám krásné prožití parných letních dnů 🙂

Text vč. ilustrační fotografie pořízen z facebooku města Karviné – Karviná – oficiální stránka města

Nové mlžící sprchy

Akční sobota zaměstnanců naší společnosti v duchu sportu a dobré nálady

12. 7. 2022|

Jednotlivé provozovny naší společnosti Technické služby Karviná a.s. postavily do nohejbalového turnaje v sobotu 9. července 2022 šest týmů skládajících se ze tří hráčů.

Své sportovní dovednosti si tak mezi sebou změřili zaměstnanci vrátnice, elektra, komunikace, odpadů, zeleně a dopravy. Zlatou odměnu v podobě whisky Jack Daniels získali Martin Kumpán, Alois Sztwiorok a Ivan Matějíček z týmu dopravy. Ve finále porazili kolegy z provozovny odpady, třetí pozici vybojovali zástupci elektrikářů.

„Nejen prací živ je člověk“ – je známý citát a velmi pravdivý. Myslím, že je důležité prožít společně mimopracovní akce, na které se bude vzpomínat. Nesmí chybět stmelení kolektivu a společné zážitky. Pohodová atmosféra se pak odráží v kvalitně odvedené práci. A té je v celém městě každý den potřeba udělat opravdu hodně. Turnaj v nohejbalu probíhal v bojovné a přesto přátelské atmosféře a věřím, že jsme nastartovali novou sportovní tradici naší firmy,“ uvedl ředitel Technických služeb Karviná Zbyněk Gajdacz.

Hráče osobně na hřišti podpořili svou návštěvou náměstci primátora města Karviné Lukáš Raszyk a Andrzej Bizoń. Na akci nechyběli ani rodinní příslušníci a bývalí zaměstnanci, kteří s radostí poseděli se svými kolegy. Samozřejmě co by to byl za turnaj bez skvělé muziky, pořádného guláše a grilovaných klobás, s bečkou piva a s alko i nealko barem. Všichni si sobotní den báječně užili a shodli se na tom, že takové akce je potřeba dělat častěji.

Text vč. ilustračních fotografií pořízen z facebooku města Karviné – Karviná – oficiální stránka města

 

Nohejbalový turnaj         Nohejbalový turnaj

Změna provozní doby sběrného dvoru

30. 6. 2022|

Informujeme Vás o změně provozní doby sběrného dvoru o státních svátcích.

 

Úterý      05. 07. 2022 svátek              zavřeno

Středa    06. 07. 2022 svátek             zavřeno

 

Přejeme krásné prožití letních dnů.