Velmi vydařená druhá polovina vánoční sbírky pro Psí útulek v Karviné

5. 1. 2022|

Druhá polovina bohaté vánoční sbírky uspořádané prodejnou Super zoo v Karviné byla předána našim čtyřnohým kamarádům z karvinského útulku. Letos toho bylo opravdu požehnaně a nejen pejsci jsou za tak štědrou nadílku vděční.

Moc děkujeme všem štědrým dárcům i zaměstnancům prodejny Super zoo – Karviná!

Vánoční strom v Super ZOO

14. 12. 2021|

Vánoční strom v Super ZOO v Karviné nám neočekávaně nadělil dárečky ještě před Vánocemi.

Sbírka samozřejmě pokračuje, ale pro velký zájem dárců jsme byli nuceni již část odvézt, aby nám dárečky nezahalily Vánoční stromeček.

Všem zaměstnancům prodejny Super ZOO v Karviné a všem obdarovatelům moc děkujeme a přejeme jim krásné prožití Vánočních svátků.

 

Sbírka Super ZOO 2021

Vánoční strom splněných přání v Super ZOO!

26. 11. 2021|

I letos se můžou zákazníci prodejny Super ZOO ve spolupráci s Nadačním fondem Staň se srdcařem zapojit do vánoční sbírky pro naše pejsky ze Psího útulku v Karviné. Sbírka probíhá od 15.11. 2021 do 31.12. 2021 v Super Zoo v Karviné v areálu nákupního centra naproti vlakového nádraží.

V prodejně bude umístěn Vánoční stromeček, pod který můžou zákazníci nakoupit vánoční dárky pro naše svěřence.

 Pejskové už se moc těší. 🙂 Všem dárcům děkujeme a přejeme krásné Vánoce 🙂

 

hlavní leták - super zoo super zoo jak pomocisuper zoo jak pomoci

Třídit tuky a olej je opravdu potřebné

9. 8. 2021|

Použitý olej patří do PET láhve a do správné popelnice. Pokrmů a pochutin, ve kterých najdete jedlý olej a tuk vhodný k recyklaci, je spousta. Nezapomeňte, že kromě oleje z fritování a smažení se dají třídit i pevné, živočišné tuky jako máslo a sádlo. Ušetříte si tak starosti s ucpaným potrubím ve vaší kuchyni či koupelně. Do olejových popelnic patří pouze jedlý odpadní olej a tuk, nejsou určeny pro motorové, hydraulické, technické ani žádné jiné průmyslové oleje a maziva. Děkujeme, že třídíte!
Více informací najdete na www.tridimolej.cz.

Seznam oranžovo-černých 240 litrových nádob na jedlé oleje a tuky v Karviné najdete na stránkách magistrátu města  https://www.karvina.cz/magistrat/odbory-magistratu/odbor-komunalnich-sluzeb/seznam-nadob-na-jedle-oleje-a-tuky

Zdroj: Facebook Karviná – oficiální stránka města