Jednotlivé provozovny naší společnosti Technické služby Karviná a.s. postavily do nohejbalového turnaje v sobotu 9. července 2022 šest týmů skládajících se ze tří hráčů.

Své sportovní dovednosti si tak mezi sebou změřili zaměstnanci vrátnice, elektra, komunikace, odpadů, zeleně a dopravy. Zlatou odměnu v podobě whisky Jack Daniels získali Martin Kumpán, Alois Sztwiorok a Ivan Matějíček z týmu dopravy. Ve finále porazili kolegy z provozovny odpady, třetí pozici vybojovali zástupci elektrikářů.

„Nejen prací živ je člověk“ – je známý citát a velmi pravdivý. Myslím, že je důležité prožít společně mimopracovní akce, na které se bude vzpomínat. Nesmí chybět stmelení kolektivu a společné zážitky. Pohodová atmosféra se pak odráží v kvalitně odvedené práci. A té je v celém městě každý den potřeba udělat opravdu hodně. Turnaj v nohejbalu probíhal v bojovné a přesto přátelské atmosféře a věřím, že jsme nastartovali novou sportovní tradici naší firmy,“ uvedl ředitel Technických služeb Karviná Zbyněk Gajdacz.

Hráče osobně na hřišti podpořili svou návštěvou náměstci primátora města Karviné Lukáš Raszyk a Andrzej Bizoń. Na akci nechyběli ani rodinní příslušníci a bývalí zaměstnanci, kteří s radostí poseděli se svými kolegy. Samozřejmě co by to byl za turnaj bez skvělé muziky, pořádného guláše a grilovaných klobás, s bečkou piva a s alko i nealko barem. Všichni si sobotní den báječně užili a shodli se na tom, že takové akce je potřeba dělat častěji.

Text vč. ilustračních fotografií pořízen z facebooku města Karviné – Karviná – oficiální stránka města

 

Nohejbalový turnaj         Nohejbalový turnaj