Ztratil se! Pomozte najít

 

 

Do této sekce můžete sami vkládat údaje o zvířeti, které se vám ztratilo či zaběhlo spolu s fotografií. Odesláním informací o ztraceném zvířeti a svých osobních údajů dáváte souhlas ke zpracování těchto údajů pro potřebu evidence ztráty zvířete po dobu dvou týdnů. Poté budou všechna data automaticky vymazána.

Odeslané informace týkající se ztráty zvířete ověří zaměstnanec útulku, který potvrdí publikaci ztráty na webových stránkách a tím ji zpřístupní veřejnosti. Zveřejněn bude pouze váš telefonní kontakt a údaje o zvířeti.

 

 

Kdy*
     
Kde?*
Barva
Slyší na jméno
Plemeno
Pohlaví
Věk
Identifikační znaky
Vybavení psa
Důležité informace
Vaše jméno*
Telefon*
E-mail*
Přidat foto

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Beru na vědomí, že poskytnutí údajů je dobrovolné. Jsem informován o právech, které mi vyplývají v souvislosti s ochranou dat. Souhlasím s jejich zpracováním pro potřeby jednotlivých služeb.

Více informací v odkazu: Zpracování osobních údajů

 

 

HLEDÁ SE! POZMOZTE NAJÍT!          


vloženo: 21. 08. 2018


 

 

Oslovujeme Vás z důvodu hledání ztracené fenky Emičky, šedě zbarvené kříženky drsnosrstého jezevčíka, která se ztratila 26.6.2018 v Mnichovicích. Od té doby ji zoufale hledáme. Možná ji někdo našel a vzal si ji domů v domnění, že je to opuštěný nebo vyhozený pejsek a vůbec netuší, že je Emička svými nešťastnými majiteli hledána.

 

Proto může být již kdekoliv, i v různé části České republiky a předpokládáme, že s ní nálezce dřív nebo později navštíví některou veterinární ordinaci.

 

 

 

Je čipovaná (203098100354898) a registrovaná v Národním registru zvířat. 

 

 

 

Bližší popis: šedivý jezevčík,  malá velikost, cca 30 cm v kohoutku váha přibližně kolem 10 kg, srst je na dotek velmi jemná a dorůstá. Končetiny přechází do černého zbarvení, temeno hlavy - světle šedé. 

 

 

 

Prosíme o zveřejnění našeho plakátku na Vašich FB stránkách...

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Vloženo: 21. 08. 2018KDY:                                         

KDE:                             

BARVA:                         

SlYŠÍ NA JMÉNO:           

DRUH:                           

POHLAVÍ:                    

VĚK:                              

IDENTIFIKAČNÍ ZNAKY: 

TELEFON:                      


 ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------